Privatumo politika

Visi turime teisę į gerą mėsą ir privatumą!

Gerbiamas Kliente,

Atsižvelgiant į tai, kad nuo 2018 m. gegužės 25 d. įsigalioja naujasis duomenų apsaugos reglamentas (BDAR), kviečiu susipažinti kaip naudosiu Jūsų asmens duomenis.

Kaip jau supratote, elektroninėje parduotuvėje www.mesininkas.lt galite įsigyti kokybiškos lietuviškos mėsos. Šią parduotuvę valdau aš, Laura Žukaitė, o veiklą vykdau pagal individualios veiklos pažymą Nr. 966093. Siekiant tinkamai vykdyti veiklą man reikalingi Jūsų asmens duomenys. Aš būsiu Jūsų man perduodamų duomenų „Valdytoju“ ir rinksiu tik būtinus duomenis, reikiamus Jūsų užsakymams aptarnauti. Tų duomenų nėra daug – Jūsų vardas ir pavardė, gyvenamosios vietos adresas ir/arba užsakymo pristatymo vieta, el. pašto adresas, telefono numeris. Tik tiek.

Kodėl man to reikia?
Teisinis duomenų tvarkymo pagrindas yra ES Bendrojo duomenų apsaugos reglamento 6 straipsnio 1 dalies b (tvarkymas siekiant įvykdyti sutartį). Kitaip tariant, o kaip kitaip aš žinosiu, kas užsakė mėsytę ir kur ją pristatyti? Tikrai nerinksiu kitų Jūsų asmeninių duomenų, kurie nėra būtini Jūsų užsakymų aptarnavimui.

Kaip ilgai aš saugosiu tuos duomenis?
Jūsų asmens duomenis saugosiu 3 metus nuo paskutinio Jūsų apsipirkimo mano elektroninėje parduotuvėje. Arba ištrinsiu vos tik Jums išreiškus tokį pageidavimą.

Ką aš taip pat norėčiau daryti su Jūsų duomenimis?
Aš taip pat norėčiau naudoti Jūsų vardą, pavardę, elektroninio pašto adresą, telefono numerį naujienų ir pasiūlymų siuntimui. Maža ko, gal ir man kada nors reikės reklamos, tai Jus būsite pirmieji, kurie sužinos apie pasiūlymus. Šia informacija nebūtų dalijamasi su trečiosiomis šalimis ar tvarkoma kitais tikslais ir Jūs galėsite bet kuriuo metu atsisakyti naujienlaiškių siuntimo. Jūsų duomenys, kuriuos aš naudosiu tiesioginės rinkodaros tikslams, bus saugomi tol, kol pranešite, kad daugiau nenorite gauti tokio pobūdžio informacijos, arba 3 metus nuo paskutinio apsipirkimo mano parduotuvėje.

Kokios yra Jūsų teisės?
Jei nuspręsite, kad informacija, kurią aš apie Jus tvarkau, yra neteisinga, Jūs galite paprašyti susipažinti su šia informacija arba reikalauti ją ištaisyti. Taip pat turite teisę reikalauti, kad nedelsiant ištrinčiau turimus Jūsų duomenis (teisė būti pamirštam). Jei pageidaujate pareikšti skundą dėl to, kaip aš tvarkau Jūsų duomenis, galite susisiekti su manim asmeniškai el. paštu labas@mesininkas.lt.

Tolesnis apsipirkimas el.parduotuvėje www.mesininkas.lt bus laikomas, kaip Jūsų susipažinimas su asmens duomenų privatumo politika.

Jei turite klausimų, mielai kviečiu pabendrauti:
+370 674 66275
labas@mesininkas.lt

Sekite mano Facebook paskyrą ir busite pirmi, išgirdę naujienas.

FB_mesininkas