Kaip užsakyti?

Viskas paprasta, kaip 1-2-3!

Kaip, kada ir kur užsisakyti, kada gausiu ir kiti gyvenimiški klausimai. Viskas paprasta:

kalendorius

Kiekvieną savaitę, pirmadienį, trečiadienį ir penktadienį, į Vilnių ir Kauną atkeliauja užsakyta mėsa. Atitinkamai, sekmadienį iki 14 val. laukiame užsakymų pirmadieniui, antradienį iki 14 val. laukiame užsakymų trečiadieniui, ketvirtadienį iki 14 val. laukiame užsakymų penktadieniui.

Užsisakyti galite tiek elektroninėje parduotuvėje, tiek ir telefonu ar elektroniniu paštu. Jei pageidaujate, užsakyme galite nurodyti, kaip supjaustyti ar supakuoti užsakytą mėsą. Jeigu kažkokios jaučio dalies neradote arba pageidaujate išskirtinės, ilgiau brandintos mėsos, būtinai parašykite ar paskambinkite, ir mes patikslinsime, ar yra galimybė ją gauti. Atliekant užsakymą, būtinai nurodykite savo kontaktus (adresą, telefoną), nes turėsime su jumis susisiekti dėl pristatymo laiko ir vietos (jei užsakymas turi būti pristatomas) ir informuoti, kai užsakymas pasieks parduotuvę. 

mesininkas_stalas

Gavę  užsakymus, ūkininkai  ruošia mėsą pagal Jūsų pageidavimus, ją pakuoja į vakuuminius maišelius, gabaliukais, kokių pageidavote. Kadangi mėsa yra šviežiai ruošiama ir nešaldyta, garantuojame, kad gausite aukščiausios kokybės lietuvišką produkciją.

duodu

Jūsų užsakymas bus pristatytas į Vilnių bei Kauną pirmadienį, trečiadienį ir penktadienį.

Užsakymus, nepriklausomai nuo  bendros užsakymo sumos, nemokamai galima atsiimti:

Vilniuje – parduotuvėje „Mėsos gaminiai“, Fabijoniškių g. 2, Vilnius, parduotuvės darbo laikas  – I-V nuo 9.00 iki 19.00, VI nuo 9.00 iki 15.00, VII – nedirba.

        Užsakymai, kurių bendra suma virš 10 eurų, gali būti pristatomi į Jūsų nurodytą vietą Vilniaus miesto ribose arba Kauno miesto ribose už papildomą mokestį. Prieš pristatydami, Jums paskambinsime ir sutarsime laiką ir vietą. Taip pat patikslinsime sumą, nes išpjautos ir suruoštos mėsos svoris gali šiek tiek skirtis nuo užsakyto. Turėkite sutartą sumą grynais. Neišpakuotą jautieną galite laikyti šaldytuve kelias dienas. Taigi, puikios mėsos turėsite ne tik pristatymo dieną, bet ir visai savaitei į priekį!

Jei turite klausimų, mielai pabendrausiu:
+370 640 21007
labas@mesininkas.lt

Sekite mano Facebook paskyrą ir busite pirmi, išgirdę naujienas.

FB_mesininkas